piątek, 30 stycznia 2015

Moja pierwsza butelka w stylu Vintage

Witam Was kochani i kochane 

Od jakiegoś czasu przyglądam się różnym butelkom w stylu decoupage. Niektóre dech zapierają w piersiach, takie są śliczne. Długo się zastanawiałam nad tym czy samej się za to zabierać, i tak w przerwie między produkcją zaproszeń powstała moja pierwsza butelka w dodatku w stylu vintage.

Właściwie zainspirowałam się tutorialem Moniki z reverie-art.co.uk ( która, też prowadzi sklep w UK) i jest przemiłą osobą, która chętnie się dzieli swoją wiedzą z innymi. Monika zrobiła pudełko a ja w podobny sposób postanowiłąm ozdobić swoją pierwszą butelkę.


Po krótce opowiem Wam jak powstawała.
I tak najpierw cała butelka oklejona została pomiętymi kawałeczkami gazety, po czym całość pomalowana na biało. Potem zaznaczyłam sobie ołówiek gdzie będę przyklejac mój motyw a resztę pomalowałam na brąz. Potem już była zabawa porporiną i patyną w ciapanie i nadanie ciekawego koloru.  Sam obrazek został spękany i też pociapany patyną.

Obrysowałam go też dookoła złotą konturówką a raczej okropkowałam. Natomiast tył butelki jest pusty zdobi go tylko ciekawa myślę struktura.Butelka nie jst idealna, ale efekt jest na tyle ciekawy, że będę robić ich więcej....aż będę w pełni zadowolona. Marzy mi się cała pułka takich butelek o różnych kształtach i teksturach.


To by było na tyle dzisiaj. Zdradzę jeszcze, że przede mną ogromne zmiany życiowe, i niedługo dokładnie wam opisze co to takiego mnie czeka.

Tymczasem miłego weekendu, oczywiście nie zapominam wszystkim podziękować za wizyty i komentarze a także przywitać wszystkich nowych obserwatorów ;)9 komentarzy:

szepty serca pisze...

Wow,..jak dla mnie ekstra)))))

Gosia-Stare Pianino pisze...

super wyszła:))))

Marta DECUchic pisze...

Dziekuje i mam nadzieje de każda kolejna bedzie lepsza ;)

Marta DECUchic pisze...

Dziękuje Gosiu

zamornik pisze...

o rany! ona wygląda tak staro jakby była wykopana z ziemi- super efekt

Darek-em... pisze...

...dla mnie bomba...

Marta DECUchic pisze...

Ha dobre porównanie dzięki ;)

Marta DECUchic pisze...

;) no to sie cieszę znaczy robić więcej ?

LandOfLaces pisze...

Lubię butelki tak ozdobione, twoja jest piękna!